Zarabianie przez kupowanie – CashBackWorld

Reklamy


Wszyscy mamy niedosyt gotówki, ciągłe rachunki, opłaty, wydatki.

A co jeśli uda się na tym zarobić ? 

Przedstawię sposób na dodatkowe zyski, a właściwie na odzyskiwanie tego co i tak musimy wydać. 

zarabianie przez kupowanie

Jakiś czas temu kolega podesłał mi  ofertę Cash Back World. Okazuje się, że to ciekawy program lojalnościowy, który ma skłonić najlepsze sklepy, sprzedawców do nawiązania współpracy. Korzyść jest dla nich taka, że nie tracą tak wielu kosztów na reklamę swoich produktów czy usług. A korzyść dla Klientów to uzyskiwanie zwrotów z zakupów.

Forma zarabiania Cash Back jest zanana na całym świecie, uczestnicy programów  dokonują rejestrowanego zakupu, a część wydanych pieniędzy wraca na ich konto.  Cash Back World obejmuje sieć ponad 120 tys. partnerów handlowych.

Reklamy

Proste Prawda

Idziesz na zakupy ale zamiast tak zwanego rabatu( wszyscy wiemy jak działają rabaty ) dostajesz żywą gotówkę na konto

Rejestracja w programie

uwaga otworzy się nowe okno

Cash Back World – 2 sposoby na zarabianie / oszczędzanie

 Zarabianie na zakupach / oszczędzanie

Do programu Cash Back World dołączamy w bardzo prosty sposób. Wystarczy przejść na stronę cashbackworld.com i tam następnie zdecydować się na zarejestrowanie nowego konta. Później potwierdzamy swoje konto, logujemy się i uzupełniamy podstawowe informacje w swoim koncie. I właśnie wtedy możemy przejść do zarabiania / oszczędzania na zakupach.

Uwaga, gdy przechodzimy do „Sklepów” to widzimy, jak wiele sklepów w których robimy zakupy jest w programie cashbackworld.com  . Możemy od razu  wyszukać produkty lub usługi z konkretnej kategorii. Możemy tam także kliknąć w „Online Shop”co przeniesie nas do oferty  sklepów internetowych. Zanim zrobimy zakup wiemy  ile otrzymujemy zwrotu za zakupy w danym sklepie.

Nie tylko to , gdy dokonujemy zakupów w poszczególnych sklepach tradycyjnych i online, w ramach programu Cash Back World, to poza otrzymanym zwrotem, zyskujemy jeszcze specjalne punkty „Shopping Points”, które później możemy wymienić na jeszcze większe zniżki. Gdy zbierzemy już odpowiednią  ilość takich punktów, to możemy przejść do zakładki „Promocje&Deals” i korzystamy z oferty „Shopping Points Deals”. W tym miejscu otrzymujemy oferty różnych partnerów handlowych, którzy zorganizowali specjalne promocje, jeśli tylko zdecydujemy się zapewnić im nasze punkty „Shopping Points”. Wymieniamy więc na to, na co byśmy chcieli i koszty naszych kolejnych zakupów są jeszcze niższe.

Proste Prawda ?

Zarabianie na poleceniu programu Cash Back World

czyli dzielenie się z innymi zyskami z programu

Jak już się zarejestrujesz na stronie  Cash Back World  przystępujesz  automatycznie do programu partnerskiego. Jeśli jesteś zadowolony i podoba Ci się program Cash Back World  możesz polecić  program  swoim krewnym, przyjaciołom i znajomym, a system lojalnościowy dodatkowo cię nagrodzi za to. Im większa nasza sieć polecających. I im bardziej są oni zaangażowani w program Cash Back World, tym więcej zarabiamy.

zarabianie przez polecanie

Gdy mamy już zarejestrowane konto na  Cash Back World  , to wystarczy kliknąć na samej górze w menu o nazwie „CB”. Wtedy górnego menu wybieramy  „TAK TO DZIAŁA” i klikamy po rozwinięciu  na  „Rekomenduj bezpłatnie online”.

zarabianie przez polecanie

Nie jest to żadne naciąganie, przecież jeśli wam się to opłaca to czemu nie polecić tego innym, tak samo robimy z przepisami na ciasto, tanimi taksówkami czy nową fajną knajpą. w tym przypadku dodatkowo będziemy mieli parę złotych więcej. Które to dodatkowe pieniądze znów wydamy np. z programem  Cash Back World

Proste Prawda ?

UWAGA

CashBack World Opinie czyli czy to oszustwo lub  Piramida Finansowa?

Przeglądając opinie w sieci tak może się wydawać, biorąc pod uwagę historię tej firmy, która dawniej działała w Austrii. Jej założycielem był przedsiębiorca z Austrii, Hubert Freidl, którego dawna działalność Lyoness została zamknięta przez sąd w jego kraju. Dlaczego?

„20 stycznia 2018 Lyoness dostało zakaz prowadzenia działalności w Norwegii w związku z potwierdzonym schematem działalności piramidy finansowej.”

Natomiast aktualnie w Polsce działa program Cash Back World, który prowadzi firma z Krakowa o nazwie „myWorld Poland Sp. z o.o. „. Uzyskuje pozytywne opinie. Zapoznałem się z całym regulaminem i nie zauważam piramidy finansowej(polegającej na wykupowaniu pewnych drogich pakietów, aby dostać się na wyższy próg, by móc zarabiać jeszcze więcej). Tutaj tylko zarabiamy na te 3 wyżej wspomniane przeze mnie sposoby. Dodatkowo ufam moim kolegom którzy biorą udział w tym programie od wielu miesięcy , jeśli u nich to działa to czemu nie, nic nie ryzykuję po za  czasem na rejestrację w Cash Back World , a zakupy i tak robię. 

Aktualnie zaufanie do firmy Cash Back World i jej programu zwiększają tacy partnerzy, jak Orlen, Tesco, Aliexpress, Biedronka, Allegro, Żabka i wiele innych. 

Ten program poznasz jeszcze bliżej, gdy przejdziesz do strony Cash Back World  i tam zjedziesz na sam dół i klikniesz w „OWU(ogólne warunki użytkowania)” oraz w „Warunki korzystania z serwisu”.

Strach przed byciem innym niż pozostali ludzie uniemożliwia większości szukanie nowych sposobów rozwiązywania swoich problemów. 

Robert Toru Kiyosaki – Bogaty ojciec, biedny ojciec

Jeżeli po rejestracji poczujesz się zagubiony/a, będziesz mieć pytania to śmiało możesz się do mnie odezwać. Chętnie pomogę! Informacje znajdziesz w dziale kontakt


Reklamy

Tramway

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Refunder - zarabianie na zakupach

wt Lip 16 , 2019
Wszyscy narzekają że nie ma pieniędzy, ciągłe rachunki, opłaty, wydatki. A co jeśli uda się na tym zarobić ?  Przedstawię sposób na dodatkowe zyski, a właściwie na odzyskiwanie tego co i tak musimy wydać.  Zwrot pieniędzy za zakupy z aplikacją Refunder Od 2016 roku coraz popularniejsze w Polsce (na świecie […]
refunder cash back

tafoip