Luty 20, 2019

Koncert Andrzeja Nowaka & Złe Psy

W sobotę, 15 grudnia br. zapraszamy na koncert „Piękna Nasza Polska Cała”. Na scenie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku wystąpią Andrzej Nowak & Złe Psy.

Andrzej Nowak & ZŁE PSY oficjalna strona – energetyczny zespół, słynący z widowiskowych koncertów, podczas których sceniczny magnetyzm i charyzma Andrzeja Nowaka są gwarancją niezapomnianych przeżyć. Artyści współpracowali m.in. z Guns N’ Roses, Uriah Heep, Zakkiem Wylde’em, Billym Idolem, Budką Suflera, Hungaricą, Tadeuszem Nalepą i Martyną Jakubowicz.

Andrzej Nowak – kompozytor, producent, założyciel i lider zespołu TSA, autor ponad 80 płyt, został uznany przez prestiżowy amerykański magazyn muzyczny „Guitar Player” za jednego z najlepszych gitarzystów rockowych lat 80. XX w.

Trzecia płyta zespołu pt. „Duma” wpisuje się w konwencję obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. To płyta nagrana z artystycznej potrzeby opowiedzenia o tym, co ważne nie tylko dla jednostki, ale też dla wspólnoty. Można ją określić jako swoisty hołd dla wolności.

CENY BILETÓW
20 PLN bilet ulgowy
25 PLN bilet normalny

Bilety dostępne w sprzedaży Online https://bilety.muzeum1939.pl/ i w Kasach Muzeum.

15 grudnia 2018 r. (sobota)
godz. 18.00 (sala konferencyjna, poziom -3)
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
pl. Władysława Bartoszewskiego 1

Grupa Energa Energa SA
Mecenas Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Patroni medialni 
TVP3 GdańskRadio Gdańsk S.A.Gdańsk Strefa Prestiżu

Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz