Lipiec 18, 2019

Jestem jednym z Was. Mieszkam w Gdańsku

Plan dla Gdańska 
1. Elektroniczny urząd – zmniejszenie ilości spraw które trzeba załatwić osobiście, elektroniczne usługi, zmniejszenie stanu osobowego urzędników miejskich.

2. Referenda internetowo-listowe e-voting – cykliczne organizowane tak aby obywatele mogli się wypowiedzieć co do najważniejszych spraw dotyczących miasta, bez progu frekwencyjnego, obligatoryjne dla mnie jako prezydenta Miasta Gdańska. Poszerzone o pomysły składane przez organizacje pozarządowe.

3. anie miasto- pakiety darmowych usług dla mieszkańców Gdańska na podstawie karty mieszkańca. Parkingi, transport publiczny, muzea, teatry, opera, filharmonia itp. Darmowy transport na podstawie biletu parkingowego. Rozbudowa sieci parkingów na terenie miasta. współpraca z galeriami handlowymi.

4. Zmniejszenie deficytu budżetowego.

5. Rozbudowa infrastruktury lokalowej, komunalnej i socjalnej miasta Gdańska.

6. Zablokowanie syndromu weneckiego na terenie Gdańska.

7. Zintegrowany projekt rozwiązania problemu podtopień miasta, na przyszłość.

8. Rewitalizacja Olszynki.

9. Odzyskanie GPEC od Niemców.

10. Likwidacja pokrywających się kompetencjami wydziałów Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

11. Przekazanie pieniędzy z portalu GDAŃSK.pl dla małych niezależnych portali miejskich.

12. Zgody dla deweloperów na zabudowę po uzyskaniu zgody mieszkańców lokalnych.

13. Ochrona Historycznego wyglądu Starego Miasta.

Jako kandydat na Prezydenta Miasta Gdańska Alternatywy Społecznej oświadczam: 
Wszystkie pomysły jakie przytaczane są podczas kampanii wyborczej będę próbował wdrożyć w życie, nie zmienię poglądów i opcji politycznej. Przed zaprzysiężeniem na Prezydenta , złoże notarialne zobowiązanie że jeśli złamie dowolną z obietnic wyborczych lub będę działał przeciw niej, zmienię poglądy polityczne, ideologiczne, albo podejmę decyzję niezgodną z programem przedstawionym podczas kampanii, a zostanie mi to udowodnione, sam zrezygnuję i zwrócę wszystkie pieniądze jakie zarobiłem podczas sprawowania urzędu, oraz nigdy już nie będę się ubiegał o żaden urząd, ani etat w jednostkach administracji państwowej, samorządowej.

Andrzej Kania Tramway- Niezależny Kandydat na Prezydenta Miasta Gdańska. Proszę o pomoc , pomóżcie mi wystartować w wyborach na prezydenta. Muszę zebrać 3000 podpisów do 6.02.2018 Sam tego nie zrobię , nie da się. Pozwólcie mi tylko wystartować, nie musicie na mnie głosować. Udostępniajcie gdzie się da, to walka o prawdę i demokrację . Obiecuję że kampanią będzie ciekawa.

Lista poparcia tramway pdf

Be the first to comment

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.