Czy Islam zagraża Europie? Spotkanie z Hege Storhaug

Reklamy


Spotkanie z Hege Storhaug, norweską pisarką, dziennikarką i do niedawna ikoną norweskiej lewicy. Od 2002 jest fundatorką Norweskiej Fundacji walczącej o prawa człowieka: Human Right Services. Jest autorką kilku książek, które w wielu krajach Europy otrzymały status bestsellera. Najpopularniejsze z nich to: Islam jedenasta plaga, Human Visas: A Report from the Front Lines of Europe’s Integration Crisis. W trakcie spotkania będzie można nabyć książki Hege oraz otrzymać autograf.

„Mimo ogromnych rozmiarów terror nie jest największym zagrożeniem naszych czasów. Stanowi go raczej walka przywódców muzułmańskich w meczetach i różnych organizacjach, by wmusić nam własne wartości i sposób życia. Jak powiedział do mnie pewien ekonomista: Jeśli Norwegia doczeka głębokiego spadku ekonomicznego, to jeszcze nie powód do zmartwień. Dopóki istnieje podłoże wartości i cnót, podniesiemy się z upadku zawsze. Natomiast bez tego podłoża pryska przewidywalność naszej kreatywnej siły twórczej i protestanckiej etyki pracy.”

21.06.2018 Gdańsk
Produkcja i montaż – Tramway


Reklamy

Tramway

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Przywróćmy cześć i honor poległym Wołyń 1943 Rzeź Wołyńska

pt Cze 22 , 2018
Przywróćmy cześć i honor poległym Wołyń 1943 Rzeź Wołyńska My jako Naród suwerenny zostaliśmy dziś, poniżeni i sprowadzeni do roli robali. Do roli bezpłciowych dżdżownic nazwanych prześmiewczo glizdy. Znieważono pamięć o pomordowanych Polakach w akcie ludobójczego ataku, na naszych rodaków mieszkających na wschodzie, ówcześnie terenie polskim. Znieważono symbol Orła Białego, […]

tafoip